בית | מרכז מסחרי והסעדה

מרכז מסחרי והסעדה

מסעדת שדמות מחולה

במדרשת שדמות מחולה ערוכים לקליטת והגשת ארוחו לקבוצות עד  120 משתתפים. המסעדה בכשרות – למהדרין – גלאט. בתפריט מגוון מאכלים ביתיים ומסורתיים. ניתן להזמין קייטרינג מחוץ למדרשה – בפריסה בשטח.

אתר הגבעה - נתיב הגדוד

משמאל לדרך המובילה לכניסה למושב נתיב הגדוד, על גבעה הצופה לעבר נהר הירדן והסרטבה, ניתן להבחין ב"אתר גלגל המקראית". אלון איבגי, חבר הישוב, הקים במקום את גלעד שנים-עשר השבטים, בנה דגם של באר מים ובדרכו המיוחדת מספר את סיפור הגלגל וראשיתו של העם באזור לאחר חציית נהר הירדן. המקום ערוך לקליטת קבוצות מטיילים להדרכה ולארוחות.

קיבוץ גלגל

חדר האוכל של קיבוץ גלגל ערוך לקליטת קבוצות עד 200 משתתפים, לסיורים, לימי עיון וארוחות.

מפגש ציפורה

נמצא בצומת הכניסה למושב ארגמן על כביש 90, כחמישה ק"מ צפונית לצומת אדם. המעדה מציעה מגוון של בשרים וסלטים במקום ממוזג ונעים כנקודת התרעננות על ציר הבקעה המקשר בין ירושלים לבית שאן, טבריה וצפון הארץ. המקום כשר – ומציע מגוון מוצרים בהכשר בד"ץ.  

מפגש הבקעה

המרכז המסחרי בבקעת הירדן ובו מגוון עסקים ושירותי דרך - על כביש 90 בקרבת צומת פצאל ומושב יפית. במרכז המתחם, תחת סככה מקורה, נבנה תבליט המתאר את המבנה הטופוגרפי של בקעת הירדן; מישור צר וארוך התחום משני עבריו בהרים ונחלים המתנקזים אל עבר נהר הירדן. תבליט זה מאפשר למבקר, להתרשם מקרוב ולהבין את המיקום והמבנה המיוחד של בקעת הירדן במרחב.

פרח בר- בית קפה

פרח בר – בית קפה – אירוח ייחודי בטבע ביישוב רותם המקום המיוחד של תמי ויותם זלייט ובו אוכל טעים ואווירה טובה – יוצרים את החוויה. בפרח בר חוויה שונה – המקום הוקם בבנייה עצמית מחומרים טבעיים וממוחזרים. במתחם ניתן לקיים סדנאות בניה באדמה ולהתנסות בטכניקת מגוונות של יצירה. הסדנאות מתאימות למשפחות וילדים ולקבוצות מאורגנות בכל הגילאים. 

גיא -לי קפה

 בית קפה קטן אינטימי ומיוחד הנמצא בכניסה למושב נעמ"ה בדרומה בקעת הירדן.  המקום הוקם בחודש יוני 2006 על ידי גיא חסון ז"ל, בן המושב וחברתו.

אדום קייטרינג

אדום הינו קייטרינג המשלב מנות גורמה המורכבות מחומרי גלם איכותיים ומתובלות בעשבי תיבול טריים הגדלים באזורנו יחד עם מקצועיות בהפקת האירוע ויחס אישי לכל לקוח. התאמת תפריט תוך שילוב קולינרי ממטבחים שונים.

האופה הקטנה

קייטרינג האופה הקטנה יארגן עבורכם אירועים עד 100 איש שלא תשכחו זמן רב, עם תפריט חלבי עשיר וטעים. האופה הקטנה תיצור עבורכם אירוע מושלם מיוחד לאירועים משפחתיים – ברית מילה, יום הולדת, פינוק של ארוחה רומנטית או אירוע אחר, נגיע אליכם עם התפריט העשיר שלנו, הכלים ושאר אביזרים ליצירת אווירה מושלמת